Dnia 2 czerwca odbyła się wycieczka szkolna na Górę Żar. Pogoda dopisała, a wszyscy uczestnicy byli w dobrych humorach😀Podczas wyjazdu odwiedziliśmy Górę Żar, z której podziwialiśmy piękne widoki na okoliczne góry. Następnie udaliśmy się do znajdującej się na szczycie elektrowni wodnej, gdzie poznaliśmy zasady jej działania.
Dużą atrakcją był tor saneczkowy, z którego uczniowie mogli wielokrotnie zjeżdżać, świetnie się przy tym bawiąc. Starsi opiekowali się młodszymi, dodając im odwagi podczas zjazdów👍
Kolejnym punktem programu był Park Linowy, w którym uczniowie
sprawdzali swoją sprawność, odwagę
I umiejętność pokonywania przeszkód.
Wycieczka była bardzo udana👍Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i wspomnienia. Był to dzień pełen atrakcji, aktywności i dobrej zabawy❤️






































