W dniu 26.05. najmłodsi uczniowie naszej szkoły udali się wraz z wychowawcą do Biblioteki Pedagogicznej w Jaworznie na interesujące zajęcia – obchody Dnia Bociana Białego pt “Wierna miłość Klepetana i Maleny” oraz na zajęcia z edukacji ekologicznej z elementami teatrzyku kamishabai i kodowania. Następnie uczniowie uczestniczyli w 25 Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom „Czytanie
-Mądrość-Siła”. Na jaworznickim rynku, przed biblioteką odbyło się uroczyste czytanie wierszy Juliana Tuwima: „Lokomotywa” i „Rzepka”, a także uroczysta parada przez cały miejski rynek. Na koniec udaliśmy się na pyszne lody! To był wspaniały dzień!













