fbpx

logo
Zapisy do szkoły

DZIEŃ OTWARTY – SZKOŁA NA MIARĘ CZASÓW!

Już 23 marca, w środę, o godz. 17:00 zapraszamy rodziców oraz dzieci do odwiedzenia Uniwersyteckiej Katolickiej Szkoły Podstawowej KANA, przy ul. Chopina 40 w Jaworznie.

„Bezpieczna szkoła, gdzie pasja rodzi profesjonalizm” – to motto, którym się kierujemy i które w pełni obrazuje naszą kameralną szkołę – miejsce, gdzie uczniowie znajdują przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla wszechstronnego rozwoju swoich talentów i wiedzy, tak potrzebnej i poszukiwanej szczególnie teraz. Małe klasy, domowa atmosfera, jaką stwarzają uczniom pracownicy szkoły, specjaliści oraz nauczyciele daje duże efekty i wzmacnia promowaną przez nas metodę nauki.

Nasza szkoła od kilku lat z powodzeniem kształci dzieci w oparciu o metodę Marii Montessori. Nauczyciele skupiając się na spersonalizowanej pracy z każdym uczniem, realizują podstawę programową, a zajęcia grupowe pozwalają na ich dalszy rozwój w pracy zespołowej.

Na wszystkie dzieci, które 23 marca odwiedzą naszą szkołę czekają atrakcje m.in. gry, zabawy ruchowe i logiczne, warsztaty przedmiotowe, kulinarne, doświadczenia chemiczne i fizyczne! Wszyscy otrzymają słodki poczęstunek! Będzie też można obejrzeć szkołę i porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami, rodzicami i uczniami. Będzie to dobra okazja do otrzymania wszelkich informacji na temat rekrutacji i zasad panujących w szkole. Zapraszamy!

  • Rodziny uwielbiają KANĘ!
  • Uczniowie nie mogą się doczekać kolejnych zajęć!
  • Absolwenci za nią tęsknią!
  • My nie wyobrażamy sobie bez niej życia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wydarzenia INFO
Poznaj nas w akcji! Aktywnie się rozwijamy i zawsze wszędzie nas pełno. Sprawdź!
Zobacz wydarzenia
Ostatnie wpisy
Zobacz wszystkie
Skontaktuj się z nami
Uniwersytecki Zespół Szkół Katolickich - KANA
  • 32 363 10 30
  • szkola@kana.edu.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress