Dzień Otwarty w Szkole Policyjnej

Dnia 15 czerwca, w środę, wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Dniu Otwartym organizowanym przez Szkołę Policji w Katowicach.
Dzień Otwarty rozpoczął się uroczystym apelem oraz wspólną fotografią wszystkich uczestników. Następnie był pokaz sprawności policyjnej i sportów walki w wykonaniu policjantów ze Szkoły Policji. Kolejnym punktem Dnia był pokaz tresury psów ratowniczych Państwowej Straży Pożarnej. Następnie udaliśmy się na pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu policjantów, którzy również zaprezentowali nam taktykę i techniki interwencji. Bardzo nam się podobał pokaz w wykonaniu policjantów Zespołu Konnego Sekcji Prewencji KMP z Częstochowy oraz tresura psów policyjnych – wszystko w relacji fotograficznej😃Na koniec dnia czekał na nas pyszny poczęstunek – wojskowa grochówka oraz kompot!
Po pełnym wrażeń dniu wróciliśmy do szkoły uśmiechnięci i zadowoleni😀😀😀