fbpx

logo
Zapisy do szkoły

Dzień Ziemi

Wczoraj obchodziliśmy też Dzień Ziemi, który u nas przybrał formę Dnia Ukochanego Zwierzaka🐱🐴🐌🐰🐭🐥! Uczniowie przyprowadzili do szkoły swoje małe i nie tylko małe (!) zwierzęta! Radości było mnóstwo, uczniowie opowiadali o swoich pupilach, ich pielęgnacji i wzajemnej miłości😃 Ponadto młodsi uczniowie wykonywali prace plastyczne o tematyce ziemi i potrzebie jej ochrony. Był też konkurs na najsympatyczniejsze zwierzątko – wygrał piesek🐕 Wiktora, drugie miejsce zajął konik🐴 Anastazji, a trzecie pupil🐕 Dawida! Były dyplomy i tematyczne nagrody. Przepiękne, rasowe koty 🐱nie zostały docenione, ale jak to koty – zupełnie ich to nie obeszło 😀 Ze spokojem nadal spoglądały na otaczający ich świat – ten w budynku i poza nim 😀

Zupełnie nietypowe zwierzątko przyniosła ze sobą Lidzia. Lidzia wraz z siostrą Emilką mają bowiem w domu ślimaki afrykańskie🐌, z którymi, jak twierdzą, tez można się mocno zaprzyjaźnić.

Koordynatorem wydarzenia była p. Ewa Maj, nauczyciel biologii, której serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również Rodzicom, którzy pomogli w logistycznych problemach, związanych z dowozem zwierzaczków! Zobaczcie na fotorelację z wydarzenia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wydarzenia INFO
Poznaj nas w akcji! Aktywnie się rozwijamy i zawsze wszędzie nas pełno. Sprawdź!
Zobacz wydarzenia
Ostatnie wpisy
Zobacz wszystkie
Skontaktuj się z nami
Uniwersytecki Zespół Szkół Katolickich - KANA
  • 32 363 10 30
  • szkola@kana.edu.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress