Nasza Młodzież ponownie w Teatrze STU

Tradycyjnie, kolejny już raz udaliśmy się do Krakowa, do Teatru STU🎭. Tym razem mieliśmy wielką przyjemność obejrzeć spektakl przygotowany z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema. Spektakl „L do L” odsłania jego mniej znane, a bardziej prywatne oblicze. Naszą przewodniczką była Ewa Lipska – znakomita poetka i wieloletnia przyjaciółka Lema. Jej prywatna korespondencja z pisarzem, ogromnie ceniona przez niego poezja i teksty piosenek złożyły się na opowieść o niezwykłej przyjaźni dwóch wybitnych osobowości literackich. W główne role wcielili się Beata Rybotycka i Olaf Lubaszenko. To była prawdziwa uczta dla ducha!