Mamy wyremontowaną, piękną i funkcjonalnie urządzoną szkołę!

A tak wyglądają nasze sale lekcyjne i toalety po remoncie:-) Nowe okna, grzejniki, nowoczesne oświetlenie, zupełnie nowe, estetyczne toalety, wszystkie sale odnowione – to tylko część zmian, jakie się dokonują!  Szkoła pięknieje z dnia na dzień, a nasi Uczniowie i Rodzice są zachwyceni😀👍W najblizszym czasie zamieścimy fotorelację z prac na zewnątrz😀

W związku z tym, że po wielu miesiącach starań otrzymaliśmy dotację na termomodernizację budynku, dzisiaj rozpoczął się w naszej szkole generalny remont! Ogromnie się cieszymy! Sale już przygotowane do wymiany okien i grzejników, a pierwsze prace rozpoczęły się na dachu!
Będziemy na bieżąco relacjonować trwający remont! Trzeba się spieszyć, byśmy mogli 1 września rozpocząć naukę w pięknej, wyremontowanej szkole!

Comments are closed.