Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

No i przyszło nam pożegnać kończący się rok szkolny, a wraz z nim naszych uczniów klasy 8. Ale po kolei. Najpierw w swoim programie artystycznym zaprezentowali się najmłodsi, żegnając szkołę i kolegów na czas wakacji:-) Potem było uroczyste wręczenie świadectw i wyróżnień oraz nagród za wysokie wyniki w nauce i wzorową postawę ucznia:-) Był też czas na wyróżnienie naszych szkolnych sportowców, którzy otrzymali pamiątkowe puchary! Nie mogło też zabraknąć podziękować dla Rodziców, którzy w tym roku wspomagali i wspierali szkołę:-) A potem już czas należał do klasy ósmej – były pożegnania, upominki, wspomnienia i łzy…. Uczniowie dziękowali też swoim nauczycielom, a szczególnie p. Basi – wychowawczyni i p. Karolinie – nauczycielce j. angielskiego, które zawsze towarzyszyły im podczas wyjazdów i wycieczek, a na co dzień wspierały, uczyły i pomagały! Ósmoklasiści długo nie mogli się rozstać, wiedząc, że nie spotkają się już w murach szkoły we wrześniu… Takie jest życie…. Coś się kończy, ale też coś nowego się zaczyna. Życzymy naszym uczniom samych sukcesów i powodzenia w nowych szkołach!

Dzień zakończenia roku szkolnego to także okazja do podziękowania Nauczycielom za wiele trudu i serca jakie wkładają codziennie w niełatwą pracę edukacyjną i wychowawczą. Dziękujemy tym bardziej, że w dzisiejszych czasach nie jest to praca łatwa, ale wierzymy jednocześnie, że gdy ma się takich kochanych uczniów jak nasi, praca ta daje wiele przyjemności i satysfakcji!

Wszystkim – uczniom i nauczycielom – życzymy udanych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!